Du nameliai Chirche miestelyje

Kaina: € 165 000

Miegamieji: 3

Vonios kambariai: 2

Du puikūs tradicinio kanarietiško stiliaus nameliai vaizdingame Chirchė miestelyje tik keletas minučių nuo Teidės nacionalinio parko. 

Turtas susideda iš dviejų namelių - mažesniojo 1 miegamojo ir didesniojo 2 miegamųjų. Abiejuose yra vonios kambariai ir virtuvės. Visas vidaus plotas yra 130 m2 ir 242 m2 žemės plotas. 

Pirmasis 1 miegamojo namelis yra vieno aukšto su medinėmis langinėmis ir durimis. Šis namelis turi parkingo vietą, vynuogių pavėsinę nuo saulės. Taip pat jame yra nedidelė stogo terasa, kurią galima pasiekti autentiškais mediniais laipteliais. Iš terasos atsiveria įspųdingi vaizdai į kitas tris salas, vandenyną bei kaimyninius namukus. 

Antrasis 2 miegamųjų namelis yra dviaukštis. Antrajame aukšte yra nedidelė terasa, kurioje galite mėgautis puikiais vaizdais. Pirmajame aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys ir virtuvė. Koridoriumi einant iš virtuvės išeinama į sodo kiemelį, kuriame yra vynuogių pavėsine. 

Šie du nameliai - ideali vieta praleisti laiką kanarietiškoje ir autentiškoje erdvėje arba tai puiki investicija nuomai.