Parduodamas erdvus namas ant vandenyno kranto

Kaina: 850 000

Miegamieji: 5

Vonios kambariai: 4

Dydis: 250 m2

Erdvus namas yra tiesiai ant vandenyno kranto, Playa la Arena vietovėje. Vieta strategiškai labai gera, nes vos per kelias minutes pėsčiomis nueisite iki Playa Arena juodojo smėlio paplūdimio, kavinių, restoranų bei prekybos centro. Tačiau kartu gyvensite ramioje vietoje, nes namas yra atokiau nuo šurmulio ir čia girdisi tik krantą skalaujančių vandenyno bangų garsas.

Namo teritorija yra aptverta, todėl kiti žmonės į ją patekti negali. Iš viso teritorijoje yra šeši objektai. Iš čia esančių objektų, šis namas turi daugiausia privatumo. Visi namai naudojasi bendru dideliu baseinu, kuris pripildomas nuolat keičiamu vandenyno vandeniu. Todėl jūs visada maudysitės vandenyno vandenyje. Teritorija gerai prižiūrima, čia auga brandžios palmės, gėlės, kiti augalai.

Objektas iš viso turi apie 250 m2, yra išsidėstęs per du aukštus ir turi du apartamentus. Pirmame aukšte yra du miegamieji ir du vonios kambariai, virtuvė sujungta su svetaine, terasa, taip pat erdvus garažas. Antrame aukšte turėsite tris miegamuosius, du vonios kambarius, atskirą virtuvę ir svetainę su išėjimu į terasą. Tiek pirmas, tiek antras aukštai turi atskirus įėjimus. Atliekant rekonstrukciją yra galimybė keisti namo išplanavimą.

Atlikus šio turto renovaciją, jis taptų ne tik patraukliu nuomai objektu, bet ir didelės šeimos jaukiais namais, nes pagrindinis dalykas yra vieta - namas pastatytas tiesiai ant vandenyno kranto.