Erdvūs apartamentai tiesiai ant vandenyno kranto Puerto de Santiago

Kaina: 750 000 €

Miegamieji: 3

Vonios kambariai: 3,5

Apartamentų vidaus plotas yra 190 m2. Terasa turi 86 m2 ir iš jos atsiveria fantastiškas vaizdas į vandenyną ir Los Gigantes uolas. Terasoje taip pat galite grilinti, mėgautis saulės voniomis ar stebėti į uostą parplaukiančius laivus. Tai 3 miegamųjų ir 3,5 vonios kambario apartamentai per du aukštus. Objektui reikalingas kosmetinis remontas, bet kaip ir kiekvienam nekilnojamojo turto objektui svarbiausia yra vieta. O vieta čia - 10/10. Miestelio centras yra čia pat, o kavinės, restoranai, prekybos centras bei autobusų stotelė pasiekiami pėsčiomis vos per kelias minutes.

Teritorija, kurioje yra apartamentai, yra aptverta ir labai gerai prižiūrima. Čia auga brandžios palmės, gėlės, kiti augalai. Komplekse yra visus metus šildomas didelis baseinas ir baseinas vaikams. Šie apartamentai yra paskutiniai eilėje, todėl turi daugiausia privatumo. Apartamentams taip pat priklauso uždara, teritorijoje esanti automobilių stovėjimo vieta.

Šis nekilnojamas turtas tiks tiems, kurie vertina privatumą, ramybę ir nori turto išskirtinėje vietoje prestižiniame komplekse su labai gera kaiminyste.