Parduodami naujai renovuoti apartamentai tiesiai ant vandenyno kranto Puerto de Santiago miestelyje

Kaina: € 229 000

Vaizdas: vandenynas, uolos

Miegamieji: 1

Vonios kambariai: 1

Nekilnojamas turtas yra labai ramioje, gerai prižiūrimoje vietoje, prestižiniame Sansofe komplekse su, ko gero, geriausiu vaizdu į vandenyną ir Los Gigantes uolas. Apartamentuose yra vienas miegamasis, svetainė sujungta su virtuve, vonios kambarys, mažas sandėliukas daiktams. Taip pat yra dvi terasos: mažesnė 4.25 m2 su fantastišku vaizdu į vandenyną ir didesnė 12.75 m2 su vaizdu į galinį kiemą ir sodą. Apartamentai yra visiškai renovuoti ir yra antrame aukšte. Objekto vieta čia - 10/10. Miestelio centras yra čia pat, o kavinės, restoranai, prekybos centras bei autobusų stotelė - vos kelios minutės pėsčiomis.

Teritorija, kurioje yra apartamentai, yra aptverta ir labai gerai prižiūrima. Čia auga brandžios palmės, gėlės, kiti augalai. Komplekse yra visus metus šildomas didelis baseinas ir baseinas vaikams. Šie apartamentai yra paskutiniai eilėje, todėl turi daugiausia privatumo. Apartamentams taip pat priklauso uždara teritorijoje esanti automobilių stovėjimo vieta.

Šis nekilnojamas turtas tiks tiems, kurie vertina privatumą, ramybę ir nori naujo, modernaus turto išskirtinėje vietoje, prestižiniame komplekse su labai gera kaiminyste.