Teidė

Žygio trukmė: 7 val.

Žygio ilgis: 17 km.

Kaina: 15 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: Nesunkus

Pakilimas: 373 m.

Avalynė ir apranga: Lengvi sportiniai batai, striukė ar bliuzonas.

 APRAŠYMAS

Teidės nacionalinis parkas yra įsikūręs Tenerifėje, didžiausioje Kanarų saloje. Viso parko pagrindinis gamtos paminklas yra ugnikalnis Teidė, kuris yra didžiausia Ispanijos viršukalnė. Jo aukštis virš jūros lygio yra 3718 m. Nacionaliniu parku ši vieta buvo paskelbta 1954 m., todėl tai yra vienas iš seniausių nacionalinių parkų visame pasaulyje. 2007 m. Parkas buvo priimtas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šiame parke, kasmet apsilanko apie 2,8 mln. Turistų iš viso pasaulio, todėl tai taip pat vienas lankomiausių parkų pasaulyje.

Parke yra įsikūręs ir antras pagal dydį vulkanas Tenerifėje – Piko Viejo, kurio aukštis yra 3135 m., o kraterio skersmuo - net 720 metrų.

Lavos srautai aplink Teidę yra labai ploni, dirvožemis turtingas maistinėm medžiagom ir mineralais, todėl čia galima pamatyti įvairių augalų rūšių, tačiau dažniausiai sutinkami Baltieji sausakrūmiai, žydintis baltos ir rožinės spalvos žiedais.

Parko link važiuosime pro didžiulius lavos laukus ir kalnus, tad jau kelionėje į šį parką pasijusite tarsi mėnulyje.

Pasivaikščiojimas po Teidės nacionalinį parką yra labai nesudėtingas, su vaizdingu maršrutu, kuris yra 2200 metrų aukštyje virš jūros lygio. Atsivers nuostabūs ir vis kitokie parko dykumoje susiformavę kalnai.

Tai yra kitoks maršrutas nei įprasta išvyka į Teidę, pasimėgausite ugnikalnio kraštovaizdžiu ir maloniai pasivaikščiosite. 

Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com