apgyvendinimas

1 miegamojo apartamentai Los Gigantes centre

Maksimalus žmonių skaičius: 4

Miegamieji: 1

Vonios kambariai: 1

Tai vieno miegamojo apartamentai su vonios kambariu, svetaine ir virtuve. Partamentams priklauso du balkonėliai, vienas iš jų yra miesto centro pusėje, kitas su vaizdu į vandenyną ir Los Gigantes uolas. Kompleksas neturi baseino, tačiau paplūdimys yra už 3 min ėjimo nuo apartamentų. Parduotuvės, restoranai ir pramogos šalia.


Puikūs 2 miegamųjų apartamentai Puerto de Santiago

Maksimalus žmonių skaičius: 8

Miegamieji: 2

Vonios kambariai: 1

2 miegamųjų apartamentai Puerto de Santiago miestelyje. Išplanavimas: didelė svetainė su virtuve ir valgomuoju,  du miegamieji, vonios kambarys,  balkonas su įspūdingais vaizdais į vandenyną ir La Gomare salą. 

Puiki vieta, viskas šalia - kavinės, parduotuvės. Parkingas aikštelėje šalia pastato. Iki nedidelio Playa Chica paplūdimio 5 min kelio, iki Los Gigančių paplūdimio apie 10 min pėsčiomis. 


1 miegamojo apartamentai su nuostabiu vaizdu

Maksimalus žmonių skaičius: 4

Miegamieji: 1

Vonios kambariai: 1

1 miegamojo apartamentai su nuostabiu vaizdu į vandenyną. Išplanavimas: svetainė su virtuve, miegamasis, vonia su tualetu, balkonas. Apartamentai yra Puerto de Santiago mieste, šalia Los Gigantes. Iki paplūdimio 2 min. pėsčiomis. 

Nuostabūs apartamentai Los Gigantes

Maksimalus žmonių skaičius: 6

Miegamieji: 1-2

Vonios kambariai: 1-2

Erdvūs apartamentai Los Gigantes kurorte. Neabejotinai išskirtinės kokybės apartamentai su vienu arba dviem miegamaisiais, didžiuliu baseinu, baseinu vaikams, sūkuriniu baseinu ir didžiule terasa su puikiu vaizdu. Bute taip pat yra tiek vonios kambarių, kiek miegamųjų, internetas visuose apartamentuose. Aukščiausia klasė. 

Šalia Playa chica paplūdimys, parduotuvės, netoli restoranai bei natūralus vandenyno baseinas.