1 miegamojo apartamentai Los Gigantes centre

Maksimalus žmonių skaičius: 4

Miegamieji: 1

Vonios kambariai: 1

Tai vieno miegamojo apartamentai su vonios kambariu, svetaine ir virtuve. Partamentams priklauso du balkonėliai, vienas iš jų yra miesto centro pusėje, kitas su vaizdu į vandenyną ir Los Gigantes uolas. Kompleksas neturi baseino, tačiau paplūdimys yra už 3 min ėjimo nuo apartamentų. Parduotuvės, restoranai ir pramogos šalia.


Puikūs 2 miegamųjų apartamentai Puerto de Santiago

Maksimalus žmonių skaičius: 8

Miegamieji: 2

Vonios kambariai: 1

2 miegamųjų apartamentai Puerto de Santiago miestelyje. Išplanavimas: didelė svetainė su virtuve ir valgomuoju,  du miegamieji, vonios kambarys,  balkonas su įspūdingais vaizdais į vandenyną ir La Gomare salą. 

Puiki vieta, viskas šalia - kavinės, parduotuvės. Parkingas aikštelėje šalia pastato. Iki nedidelio Playa Chica paplūdimio 5 min kelio, iki Los Gigančių paplūdimio apie 10 min pėsčiomis. 


1 miegamojo apartamentai su nuostabiu vaizdu

Maksimalus žmonių skaičius: 4

Miegamieji: 1

Vonios kambariai: 1

1 miegamojo apartamentai su nuostabiu vaizdu į vandenyną. Išplanavimas: svetainė su virtuve, miegamasis, vonia su tualetu, balkonas. Apartamentai yra Puerto de Santiago mieste, šalia Los Gigantes. Iki paplūdimio 2 min. pėsčiomis. 

Nuostabūs apartamentai Los Gigantes

Maksimalus žmonių skaičius: 6

Miegamieji: 1-2

Vonios kambariai: 1-2

Erdvūs apartamentai Los Gigantes kurorte. Neabejotinai išskirtinės kokybės apartamentai su vienu arba dviem miegamaisiais, didžiuliu baseinu, baseinu vaikams, sūkuriniu baseinu ir didžiule terasa su puikiu vaizdu. Bute taip pat yra tiek vonios kambarių, kiek miegamųjų, internetas visuose apartamentuose. Aukščiausia klasė. 

Šalia Playa chica paplūdimys, parduotuvės, netoli restoranai bei natūralus vandenyno baseinas. 

Masca

Žygio trukmė: 3 val.

Žygio ilgis: 5,5 km.

Kaina: 15 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: Vidutinis

Avalynė ir apranga: Lengvi sportiniai batai, lengva striukė nuo vėjo arba bliuzonas.

APRAŠYMAS:

Tai mažas kalnų kaimelis Tenerifėje, kuriame gyvena 90 gyventojų. Jis yra 650 m. aukštyje, apsuptas įstabaus grožio kalnų. Vietiniai pasakoja, kad jį pamėgę buvo netgi piratai, kurie čia atplaukdavo paslėpti savo grobį. 

Kodėl verta aplankyti Masca ? Atsakymas akivaizdus - tai išskirtinė Tenerifės vieta

Kaimelis su tikrais kanarietiškais nameliais ir neapdoroto akmens takeliais. Nuo šio kaimelio driekiasi takelis žemyn link vandenyno, tarpekliu su cukranendrių krūmais ir palmėmis, kuriuo einant atsiveria vis nuostabesni kalnų peizažai, girdisi čiurlenantys kalnų upeliai, meniškos gamtos skulptūros. 

Šis žygis yra vidutiniško sunkumo, tačiau atkeliauti tikrai verta vien dėl ten atsiverenčio kalnų grožio.

Pasiekus vandenyną, Jūs galite sėsti į laivelį, kuris parplukdys į Los Gigantes arba kilti atgal tuo pačiu keliu į viršų.

Nusileidus iki paplūdimio galimi du variantai: kilti atgal į viršų arba plaukti laivu iki Los Gigantes miestelio papildomai kaina 10 Eur/žmogui. 

Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com


Teidė

Žygio trukmė: 7 val.

Žygio ilgis: 17 km.

Kaina: 15 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: Nesunkus

Pakilimas: 373 m.

Avalynė ir apranga: Lengvi sportiniai batai, striukė ar bliuzonas.

 APRAŠYMAS

Teidės nacionalinis parkas yra įsikūręs Tenerifėje, didžiausioje Kanarų saloje. Viso parko pagrindinis gamtos paminklas yra ugnikalnis Teidė, kuris yra didžiausia Ispanijos viršukalnė. Jo aukštis virš jūros lygio yra 3718 m. Nacionaliniu parku ši vieta buvo paskelbta 1954 m., todėl tai yra vienas iš seniausių nacionalinių parkų visame pasaulyje. 2007 m. Parkas buvo priimtas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šiame parke, kasmet apsilanko apie 2,8 mln. Turistų iš viso pasaulio, todėl tai taip pat vienas lankomiausių parkų pasaulyje.

Parke yra įsikūręs ir antras pagal dydį vulkanas Tenerifėje – Piko Viejo, kurio aukštis yra 3135 m., o kraterio skersmuo - net 720 metrų.

Lavos srautai aplink Teidę yra labai ploni, dirvožemis turtingas maistinėm medžiagom ir mineralais, todėl čia galima pamatyti įvairių augalų rūšių, tačiau dažniausiai sutinkami Baltieji sausakrūmiai, žydintis baltos ir rožinės spalvos žiedais.

Parko link važiuosime pro didžiulius lavos laukus ir kalnus, tad jau kelionėje į šį parką pasijusite tarsi mėnulyje.

Pasivaikščiojimas po Teidės nacionalinį parką yra labai nesudėtingas, su vaizdingu maršrutu, kuris yra 2200 metrų aukštyje virš jūros lygio. Atsivers nuostabūs ir vis kitokie parko dykumoje susiformavę kalnai.

Tai yra kitoks maršrutas nei įprasta išvyka į Teidę, pasimėgausite ugnikalnio kraštovaizdžiu ir maloniai pasivaikščiosite. 

Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com


Chineyro

Žygio trukmė: 4-5 val.

Žygio ilgis: 10 km.

Kaina: 15 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: Nesunkus

Pakilimas: 431 m.

Avalynė ir apranga: Lengvi sportiniai batai, lengva striukė nuo vėjo arba bliuzonas.

APRAŠYMAS

Puiki galimybė pamatyti vėliausiai savo jėgą pademonstravusį Tenerifės ugnikalnį. Šis ugnikalnis stūkso nuostabioje, Kanariškų pušų apsuptoje vietovėje.

Pačioje kelionės pradžioje pamatysite kitą ugnikalnį, vadinamą Trevejo, kurio išsiveržimo metu buvo užlietas Garachico miestelis ir laivų uostas.

Pakeliui aplink Chinyero ugnikalnį atsivers nuostabūs vieno didžausių pasaulyje Teidės ugnikalnio vaizdai. Galėsite pasigrožėti net trijų skirtingų ugnikalnių kraštovaizdžiu vienoje vietoje. Nuostabaus grožio lavos laukuose, susiformavusiuose 1909 m. po Trevejo išsiveržimo, pasijusite tarsi mėnulyje.

Jūsų laukia nepakartojamas žygio maršrutas, kuris tinkamas bet kokio amžiaus žygeiviu. 

Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com


 

 

Ožkų takai

Žygio trukmė: 4 val.

Žygio ilgis: 6,5 km.

Kaina: 15 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: Vidutinis

Pakilimas: 100 m.

Avalynė ir apranga:  sportiniai arba kalnų batai, lengva striukė nuo vėjo arba bliuzonas.

 APRAŠYMAS:

Tai takas, kuris nėra pažymėtas turistiniuose žemėlapiuose, todėl jis yra mažai lankomas. Tai yra nesudėtingas ir pakankanai trumpas maršrutas. Šis takas yra virš vienos populiariausių Tenerifės lankytinų vietų – Mascos kaimelio. Būtent šis kaimelis, stūksantis tarp kalnų, atsiveria iš viršaus atskleisdamas visą savo grožį.Nuo šio, kadaise piratų taip mėgiamo kaimelio, driekiasi nuostabus tarpeklis link vandenyno, kurio viršumi mes ir keliausime.Pamatysite neįtikėtinas vietas, kur vaikšto kalnų ožkos. Tai skardžiai, takai, kuriais daugelis žmonių bijotų eiti.

Jums atsivers visas Los Gigantes ir Puerto Santiago miestelių vaizdas, nuostabus vandenyno grožis bus kaip ant delno.             

Kanarėlių svečiams dovanojame šį mūsų  žygį nemokamai.  

Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com


Anaga

Žygio trukmė: 5-6 val.

Žygio ilgis: 9,5 km.

Kaina: 30 eur/žmogui

Žygio sudėtingumas: sunkus

Pakilimas: 450 m.

Avalynė ir apranga: Lengvi sportiniai batai, lengva striukė nuo vėjo arba bliuzonas.

APRAŠYMAS:

Anaga - parkas, esantis šiaurės rytinėje salos dalyje užima beveik 14,5 hektarų ploto. Šis parkas kiekvieną lankytoją žavi gamta ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Čia galima atrasti natūralias laurų giraites, gamtos suformuotas įspūdingas uolas jūroje, tokias kaip Roques de Anaga, atokius nedidelius kaimelius vos su keliais namais, kuriuose atsiskleidžia vietinių gyventojų buitis. Taip pat aplankomas  Punta de Anaga švyturys, kuris rodė kelią laivams nuo XIX amžiaus vidurio.

Vaikštant kalnų takeliais taip pat apžiūrima daug nuostabių vietų, kuriose atsispindi archeologiniai pėdsakai, atsiskleidžia kerinti salos gamta ir nepamirštamos panoramos.

 Daugiau informacijos pramogos@kanareles.com