Martynas Mikelėnas

Įgijęs ekonomikos ir vadybos bakalauro laipsnį Notingemo Universitete, Jungtinėje Karalystėje jis pasirinko gyvenimui Kanarų salą Tenerifę. Kartu su partneriais čia įkūrė ir pradėjo atostogų organizavimo ir turto prekybos projektus Kanareles.com ir Yolo.estate.

Martynas padeda surasti geriausius turto pasiūlymus investuojantiems Tenerifėje. Atsakomybė, sąžiningumas ir atkaklumas yra kertinės savybės leidžiančios Martynui tinkamai atstovauti savo klientų interesus.

“Tenerifė yra tobula vieta atostogauti, gyventi ir investuoti. Čia turime unikalias gamtos sąlygas mėgautis vienu iš geriausių klimatų pasaulyje, užsiimti visais sportais ir prisidėti prie vienos perspektyviausių nekilnojamojo turto rinkos Europoje vystymosi. Tenerifė tapo mūsų gyvenimo būdu.”

Urtė Mikelėnė

Baigusi psichologijos studijas Vytauto Didžiojo Universitete, kartu su savo vyru išvyko į Tenerifę. Šeimos palaikymo ir nuoširdaus darbo dėka, kartu su partneriais sukurti projektai Kanareles.com ir Yolo.estate sėkmingai plečia veiklą.

Nuosekliai, išsamiai ir su šypsena ji pasakoja apie lankytinas Tenerifės vietas, dalinasi savo patirtais įspūdžiais ir įdėmiai išklauso svečių patirtį. Urtė siekia, kad kiekvienas atvykęs turėtų nepamirštamas atostogas, o kiekvienas įsimylėjęs Tenerifę, čia surastų savo antrus namus. 

"Kiekvienas atvykęs aplankyti Tenerifę nusipelnė ją iš tiesų pamatyti. Tai nuostabi sala, kerinti klimato įvairove, augmenija, kalnais, vandenynu ir suteikianti galimybę kiekvienam švęsti gimtadienį vasarą." 

 

Jonas Rupšys

Lietuvoje baigė verslo valdymo ir administravimo studijas Kauno Technologijos Universitete. Įgijęs patirtį didžiausioje Lietuvos atostogų organizavimo įmonėje ir Londono nekilnojamojo turto agentūroje atvyko į Tenerifę, kur prisijungęs prie partnerių vysto atostogų organizavimo ir nekilnojamo turto prekybos projektus.

Jonas yra atsakingas už atostogų būstų nuomą ir turto prekybą. Jo atsidavimas darbui, supratingumas, paslaugumas ir nuoširdus bendravimas leidžia klientams džiaugtis nepamirštamomis atostogomis ir sugrįžti į Tenerifę daugelį kartų.

''Tenerifė yra geriausia vieta gyventi ir atostogauti Europoje ištisus metus. Saulė, vandenynas, skanus ir šviežias maistas, geros kainos, nuoširdūs ir draugiški gyventojai - tai esminiai dalykai, pritraukiantys daugiau kaip 5 milijonus turistų per metus. Čia, tiesiog, gera sugrįžti."

 

Povilas Mėdžius

Su turizmo srities išsilavinimu (Vilniaus Tesės ir Verslo Aukštoji Mokykla) ir su patirtimi Lietuvos turizmo versle, Povilas Mėdžius prisijungė prie Kanarėlių komandos.

Stipriausia Povilo pusė yra paslaugumas ir susitelkimas į žmogų. Jis atsakingas už Kanarėlių žygius -  Masca, Chinyero, Teidės ugnikalnis, Ožkų takai ir Anaga - tai yra Povilui gerai pažįstamos vietos, po kurias jis kviečia keliauti kartu su juo.

“Pasirinkau Tenerifę, nes žinojau, kad tai yra sala su nuostabia gamta, vienu geriausių klimatų pasaulyje ir puikiais žmonėmis. Esu sužavėtas Tenerifės įvairovės - nuo tropinių paplūdimių iki sniego aukštai kalnuose. Tenerifė - tai pati geriausia vieta atostogauti.”

Viktorija Kavaliauskaitė

Baigusi geografijos studijas Vilniaus universitete ir dalyvavusi įvairiose mainų programose Ispanijoje, mintyse tolimesnį gyvenimą taip pat susiedavo su Ispanija. Gyvenime galimybes reikia išnaudoti, todėl tik gavus šansą tapti Kanarėle juo pasinaudojo.

Atsakingai atlieka visus administracinius darbus ir kitas jai pavestas užduotis bei yra kompetetinga bendraujant su naujais ir esamais klientais. Vienas iš jos pagrindinių siekių – kad visi iš ofiso išeitų su šypsena.

''Tenerifė – tai Ispanijos dalis įstrigusi į širdį dėl gamtos turtų, ore ir vandenyne tvyrančios šilumos bei skirtingo klimato dviejose salos pusėse. Čia kiekviena diena – nesibaigianti vasara su giedriausiu dangumi ir juodžiausiu smėliu.‘‘