Kanarai

Kanarėlių Velykos

Sveikiname visus su Šv. Velykomis! Linkime daug šiltų akimirkų su artimaisiais, skaniausio maisto ir kad vis artėjantis pavasaris priartėtų greičiau :)

O mes savo ruožtu taip pat Velykas šventėme - nors ir neradome vietinėse parduotuvėse kiaušinių dažų, tačiau Urtė vis tiek sugebėjo juos su svogūnų lukštais pagražinti, aš priruošiau didelį padėklą sušių (kurie su vietiniu šviežiu tunu buvo tiesiog fantastiški). Labai džiaugėmės, kad kartu su mumis buvo atostogų atskridęs mano brolis Tautvydas, kuris sunkiai sugeba adaptuotis prie 26 laipsnių temperatūros, kai paliko Lietuvą pusnyse ir šaltyje. 

Dar kartą labai sveikiname visus su Velykomis ir einame ruoštis rytojaus piknikui - turėsime daugiau nei 20 mažų ir didelių svečių - valgysime kanariškas žuvytes Vieja, kanariškas bulvytes, 2 skirtingus mojo padažus ir aluje troškintą mėsytę... bus skanu:)

Parasparniu virš Tenerifės

Visą mėnesį atostogavęs, nuotoliniu būdu dirbęs (Gedimino pastaba) ir iš paukščio skrydžio Tenerifę akylai stebėjęs, Gediminas pasidalino savo nuotraukomis. Prisipažinsiu, kad labai noriu ir aš praskrieti padange, nes tie Gedimino užfiksuoti vaizdai yra mažų mažiausiai fantastiški. Išvykdamas Gediminas prižadėjo, kad greitu metu čia ir vėl sugrįš, o mes lauksime, nes tokių nuotraukų laukti verta :)

Gedimino nuotraukas galite rasti Kanarėlių Facebook puslapyje, arba tiesiogiai pagal šias nuorodas - Tenerifės šiaurė ir Tenerifės pietūs

Kanarėlės La Gomera saloje

Savaitgalį aplankėme La Gomera salą - buvo puiki diena, o oras fantastiškas. Tai yra antra mažiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena beveik 22 tūkstančiai gyventojų. Nepaisant jos dydžio (salos skersmuo tik 22 km), aukščiausia viršūnė siekia net 1487 metrų, o centre esantis UNESCO saugomas nacionalinis parkas žavi išskirtine augmenija ir samanotais laurų medžiais. Likome sužavėti tik šiai salai būdinga gamta. 

Į La Gomerą galima plaukti keltu tiesiai iš Tenerifės - tai trunka vos 1 valandą. Ten reikia praleisti bent vieną dieną ir apvažiuoti visą salą. Netrukus pasirodys mūsų kelionės nuotraukų albumas ir daugiau informacijos.