Šiltos Arvydo, Rūtos ir Adomo Kalėdos

Kelionė į Tenerifę buvo tikrai šauni, gal dėl to, kad giminės susirinko švęsti Šv. Kalėdų. Buvo labai jauku, jautėmės kaip namuose. Savaime suprantama kilo mintis, kad būtų gera čia gyventi.

Man asmeniškai labai patiko natūrali gamta ir jos įvairovė , įdomu buvo stebėti kylant į kalną besikeičiančią augaliją. Kaktusus keitė pušynai , eukaliptų gojeliai. Stebino drėgmė vienoje salos pusėje, ir gana sausa nederlinga pietinė salos dalis.

Costa del Silencio miestelis mus pasitiko su šiluma, ramybe ir jaukumu.  Laukinis vandenyno krantas, su rausvos spalvos kalneliu, kuriame vanduo ir vėjas išgražindami smiltainį paliko savo ženklus.

Siauras pliažo ruoželis tarp kalno ir vandenyno priminė Petros didybę. Tiesa, čia nėra smėliuko maudynėms, bet nardytojams tikrai yra ką pamatyti. Buvau labai nustebintas, nesitikėjau pamatyti tiek įvairių spalvotų žuvyčių, aštuonkojį įsispraudusį į plyšį, geltonųjų koralų.

Dvi povandeninės salos apaugusios keleto spalvų tankia augalija, saulės šviesoje mirga nuo gausybės įvairiausių žuvų. Čia net nardytojus laivai atplukdo pasigrožėti, o mes visa tai turėjom savam pajūryje.

Gailiuosi, kad per mažai buvo laiko (buvome 13 dienų),  nespėjau žvejybai su meškere susiruošti, tik su pavydu stebėjau dešimtis žvejų, kurie rado čia savo pomėgiui puikią vietą.

Nemėgstantiems nardyti patiko Adeje miestelio smėlėtas pliažas, už 15 min. kelio mašina . Labai įdomu buvo pabuvoti žuvų bei ūkininkų turguose.

Senojoje Adejėje aplankėme labai įdomias ir linksmas Bernelių mišias, tikrai patarčiau sudalyvauti, nes tikrai linksma nuotaika ir ypatingai linksma muzika. Las Amerikas miestelyje labai patiko “Flamenko” šokiai, kuriuos atliko tikri profesionalai. Tiesiog negali likti abejingas matydamas tokį temperamentą.

Ačiū už kelionę organizatoriams, kurie mus pasitiko, viską aprodė ir paaiškino. Kitą dieną jau daugelį būtiniausių dalykų žinodami, jautėmės saugiai ir su malonumu leidomės į pažintinę kelionę.