Ilgos Rasos ir Ernesto šeimos atostogos

Tokius kaip mes dabar populiaru vadinti „žiemos“ arba „saulės“ emigrantais.  Pastarasis pavadinimas mums daug mielesnis, nes saulė ir čia gyvenantys bei  poilsiaujantys mums šypsojosi ištisus du mėnesius, kuriuos mes su šeima praleidome Puerto de Santiago miestelyje.

Nuo sausio pabaigos iki kovo pabaigos praleistas laikas čia, mums – tarsi gražus spalvotas sapnas, iš kurio nesinorėtų pabusti.

Šiandien mūsų vyresnėlės (3 m. 8 mėn.) piešiniuose:  vandenyno bangos, lėktuviukai skrendantys į Tenerifę, dideli kaktusai su spygliukais ir net trikampio formos Teidė.  Štai ką du nuostabūs mėnesiai  Tenerifėje paliko mūsų mažos mergytės galvelėje. Na o pagrandukė, kuri Loro parke šventė savo pirmąjį gimtadienį, žiūrėdama į nuotraukas vis kartoja pingviniukų kalbą.

Mes, suaugusieji, labiausiai pasiilgstame besišypsančių, draugiškų salos gyventojų.  Jų skleidžiama šiluma ir dėmesys mus labai išlepino. Mes dar ir šiandien šypsomės kiekvienam praeinančiam lietuviui, bet ne kiekvienas mums atsako tuo pačiu, mažylės mojuoja rankele kiekvienam suaugusiam, gaila, bet ne kiekvienas tą pastebi. Prie gamtos grožio galima priprasti ir jau po kurio laiko nebesistebėti vis praeinančiais vaizdais, o žmonių noras šypsotis stebino nuolatos.  

Dideli kaktusai, „devynios galybės“ palmių rūšių, kalvotos vandenyno pakrantės, juodas smėlis, bananų plantacijos, lauro ir eukalipto medžiai, žydinčios mūsų vyresnėlės ūgio pienės kalnuose žavėjo mus, kai mes keliaudavom vingiuotais salos kalnų keliais.

Kelis kart aplankytas Santa Cruz išsiskyrė Karnavalo didybe, tarpeklyje įsikūrusi Masca gąsdino siaurais vingiuotais keliais į ją, Garachico ir La Orotava žavėjo savo autentiškumu, du kartus aplankyta Teidė stebino nepakartojamais kraštovaizdžiais. Pasivaikščiojimas pietinės salos dalies pakrantėmis dar kartą įrodė, kad Tenerifė yra labai mėgiama turistų.

Norint gerai praleisti laiką čia, manome, kad labai svarbu viską iš anksto apgalvoti, suplanuoti. Juo labiau, kad keliavome su mažais vaikais ir ilgesniam laikui. Tuomet norisi apartamentų patogioje vietoje, kad netoliese būtų prekybos centrai, norisi greitai pasiekiamo paplūdimio. Absoliučiai viską, ko tik mes suplanavę norėjome, gavome Martyno ir Urtės pagalba. Mes esame labai laimingi sutikę šiuos žmones. Jie mus globojo nuo pat atvykimo.  Kanarėlių patarimai, ką pamatyti, kur pigiai išsinuomoti automobilį, kaip skaniai pasigaminti aštuonkojį bei kitas jūros gėrybes, kaip elgtis netikėčiausiose situacijose, mums labai padėjo bei sutaupė nemažai laiko ir pinigų.

Jei norite gero kokybiško poilsio už optimaliausią kainą, galime užtikrintai rekomenduoti Kanarėles. Gausite daugiau, nei galite tikėtis!