Mildos ir Tado linkėjimai

Renkantis kelionių kryptį daugelis sau užduoda klausimą: - Ar verta vykti į Tenerifę? Mūsų atsakymas būtų, kad nieko nėra vertingesnio už naujus įspūdžius, saulę, gerą maistą ir galimybę turėti laiko savo mintims bei tikriems norams. 

Trumpai papasakoti apie tai, kas paliko didžiausią įspūdį šioje saloje yra labai sudėtinga, bet mes papasakosime apie tai, kas ilgiausiai užsilieka mintyse ir širdyje, grįžus namo ir dirbant ofise.

Mintyse ir širdyje mums labiausiai įstrigo nuostabios, milžiniško dydžio ir jėgos bangos prie Tenerifės švyturio ir ta antgamtiška, visas neigiamas emocijas išvalanti bangų mūša. Jausmas, kad po kojomis dunda žemė, o veidą paliečia mažulyčiai sūraus vandenyno purslai yra tiesiog nuostabus. Tai puikiausia meditacija, poilsis, minčių ir emocijų išvalymas, grįžimas į save.


Rekomenduojame paskanauti jūros gėrybių, žuvies. Išdrįskite paragauti tai, ko Lietuvoje neragavote. Pabandykite šias nuostabias jūros dovanas paruošti patys su šlakeliu alyvuogių aliejaus, baltojo vyno ir česnako. Nuostabi patirtis, nauji išbandymai ir jaudinantis potyris gomuriui.

Būtinai išplaukite į vandenyną stebėti delfinų ir banginių. Puikios emocijos ir šypsena nuo ausies iki ausies garantuota. O ir saulės spinduliai laivo denyje įgauna naują skonį. 

P.S. Mažas patarimas keliaujantiems. Karti patirtis parodė, kad net ir tiesioginio skrydžio metu dingsta bagažas. Visada turėkite būtiniausių daiktų rankiniame bagaže. Taip pat Tenerifėje vertingiau pabūti ne mažiau 2 savaites. Kitu atveju bus gaila su šiuo puikiu kraštu išsiskirti taip greitai.

Linkėjimai ir didelis ačiū Kanarėlėms. Mes dar sugrįšime.

Milda ir Tadas