Kodėl Tenerifės turto rinka yra patraukli?

Nuo pat verslo Tenerifėje pradžios supratau, kad čia yra ypatinga vieta. Turime klimatą, turime saugumą ir turime rinkos potencialą. 

Klimatas duotas dėl puikios salų lokacijos - šilta saulė, vėsus vandenynas, aukšta Teidė. Turime šiltas žiemas, ne per karštas vasaras ir labai dažnai giedrą dangų. Saugumas ateina kartu su Europos Sąjunga - mums pažįstama įstatyminė aplinka. Natūraliai kyla klausimas, kur slypi Tenerifės turto rinkos potencialas? Kodėl reikėtų rinktis turtą Tenerifėje, o ne kitame Europos pajūryje?

Visų pirma, Tenerifė yra nedidelė sala (vos 2034 km²) ir naujo turto vystymo/statymo galimybės yra ribotos. Tačiau į šį nedidelį žemės plotą yra nusitaikiusi visa Europos rinka. Žmonėms svarstant apie antrojo turto pirkimą natūraliai dingteli mintis, kad tas turtas turi būti gerame klimate (ypač žiemos mėnesiais). Norime pirkti saugiai ir suprantamoje aplinkoje, todėl renkamės Europos Sąjunga - vienintelė vieta turinti tikrai šiltas žiemas yra Kanarų Salos. Pasirinkimas yra aiškus.

Visų antra, tai yra pakankamai nauja rinka. Prieš 50 metų Tenerifės pietinė pakrantė atrodė beveik tuščia. Mes esame antroji turto rinkos "kolonizatorių" karta. Mes turime unikalų šansą formuoti Tenerifės veidą. Tai atveria puikias perspektvas rekonstruoti, gražinti ir gerinti, o kartu ir kelti vertę.

Trečia, kiekvienas salos kampas turi įspūdingus vaizdus į pakrantę. Vos šimtą tūkstančių eurų kainuojančių apartamentų terasoje atsiveria kvapą gniaužiantis panoraminis vaizdas į vandenyną, uolas, pakrantę. Tai yra unikalus kainos ir kokybės santykis. Tokių vietų vakarų rinkose yra mažuma.

Dabar yra laikas investuoti Tenerifėje.