Įsimintinas Marijos gimtadienis

Tenerifėje buvome 5 dienas, gegužės mėnesį. Šiaurinėje salos dalyje - Icod de los Vinos miestelyje.

Galvojome, kad Tenerifė labai turistinė, sala kur kiaura dieną sėdi pliaže ir nėra ką veikti. O tai ką pamatėm ir gavom - daug veiklos, daug gamtos, daug saulės ir vandenyno ir per mažai laiko. Dėl to būtinai grįšime

Kadangi tik atvykus turėjome šiek tiek laisvo nesuplanuoto laiko, sėdome į mašiną ir patraukėme į kairę nuo oro uosto, sustojome viename pirmųjų miesteliu papietauti. To nedarytume daugiau. Pietinė dalis yra tai ko mes tikėjomės iš salos, daug turistų, daug prekeivių ir visokių kitokių nesąmonių. Na bet buvo smagu pasijuokti ir žinoti, kad daugiau tokių vaizdų savo kelionės metu neišvysime. :) Taip pat trūko laiko pasidžiaugti įvairiais vandens sportais.

Saloje kiekvienas gali rasti jam tinkantį ir patinkantį kampelį. Aktyviems žmonės kurie mėgsta gamtą - šiaurinė dalis jums. Žmonėms mėgstantiems, paplūdimius ir "all inclusive" atostogas - pietinė dalis jūsų laukia. Taigi - visiems. Kad ir ko beieškotum manau Tenerifėj tai rasi.

Vietos kurias mūsų manymu turi aplankyti kiekvienas atvykėlis.

Teidės viršukalnę. Būtinai užsiregistruokite prieš tai ir gaukite leidimą užlipti į pačią viršūnę. Per dieną ten leidžia užlipti vos keliems šimtams žmonių, tad pasirūpinkite tuo iš anksto. Prireiks vos kelių minučių, nemokama, o vaizdai iš ten dar ilgai neišbluks iš jūsų atminties. Šią vietą pasirinkome atšvęsti Marijos gimtadienį :)

Masca - vien jau nuvažiuoti iki ten yra nuotykis, o ką jau besakyt apie ėjimą iki paplūdimio, ir plaukimą valtimi atgal ir pamišusius taksi vairuotojus vežančius atgal iki mašinos ir žinančius kiekvieną kelio posūkį.

Eukaliptų  miškas su daugybe grilių kur galite pasikepinti savo mėsytę. :) Na ir sąrašas dar gali tęstis ir tęstis. Bet papraščiau būtų nuvykti ir pamatyti viską savomis akimis.

Mūsų abiejų išlaidos buvo apie 2500lt (kartu sudėjus). Įskaičiuojant skrydžius iš Anglijos, automobilio nuomą, bei nakvynę.