Gedimino atostogos

Atostogavau žiemą, sausio pabaigoje, Tenerifėje praleidau 7 dienas. Gyvenau šiaurinėje salos dalyje, La Mancha miestelyje šalia Icod de los Vinos.

Išvydau salą, kurioje labai daug kontrastų. Klimatas keičiasi kas porą kilometrų, o žmonės pietuose ir šiaurėje skiriasi kaip diena ir naktis. Šiaurinė dalis pasirodė autentiškesnė.

Atostogos buvo puikios - teko aplankyti keletą egzotiškų gamtos kampelių, paragavau vietinių vandenyno gėrybių, pagulėjau ant importuoto Sacharos smėlio, ir po ilgo žygio po Anagos kalnus pasikaitinau saunoje. Tobula.

Tenerifė yra vieta kurioje kiekvienas žmogus gali rasti jam patinkančią veiklą. Man didžiausią įspūdį paliko Loro parkas bei ungikalnio Teide viršukalnė. Kitos įdomesnės, turistų neatrastos ir vertos dėmesio vietos buvo vakarinis salos švyturys prie Buenavista miestelio ir Puerto de la Cruz.

Įsimintinas kelionės nuotykis :). Žygio metu į Mascą, pradėjo linoti leitus, kopimas atgal tapo sudėtingas, virš galvos zujo sraigtasparnis, galvojom, kad mus čia taikosi išgelbėti. Viskas pasibaigė sėkmingai, o pasirodo, viršuje susidūrė pora automobilių, vieną sužeistąjį teko skubiai išgabenti į ligoninę.

Kelionei išleidau 1 900 litų įskaičiavus apgyvendinimą, automobilį, kurą (kuris yra labai pigus šioje saloje), maistą, pramogas ir lauktuves.