Apartamentų renovacijos projektas Los Gigantes

Los Gigantes miestelis turi visus atributus, kurie jį padaro puikia vieta Tenerifės pakrantėje, o čia esantis turtas gali tapti jaukiais ir patogiais atostogų namais. Los Gigantes pradėjo kurtis apie 1950 metus ir didesnę dalį geriausiose pozicijose esančio turto reikia atnaujinti ar renovuoti.

Noriu pasidalinti dviejų miegamųjų ir dviejų vonios kambarių apartamentų renovacijos rezultatu. Turtas įsikūręs Los Gigantes centre, šalia prestižinio Krabų Salos rajono, kur netoliese yra miestelio infrastruktūra, tačiau tvyro ramybė ir palmių apsuptis. 

Apartamentai buvo visiškai renovuoti pakeičiant elektros instaliaciją, vandentiekį, perliejant grindis ir išklijuojant gipsu visas sienas ir lubas. Iš esmės ir iš naujo sukūrėme apartamentų interjerą, išplėtėme erdvę ir atskleidėme šios puikios vietos esmę - apartamentai yra paprasti, patogūs ir saviti.

Noriu pasidalinti "prieš ir po" fotografijomis. Kai kurios apartamentų erdvės buvo sukurtos iš naujo, kitos renovuotos, tačiau dabartinė išvaizda sukuria naujo, kito turto jausmą. 

Pagrindinis miegamasis sukurtas siekiant suteikti šviesos ir erdvės jausmą. Pirminėje versijoje tai buvo lauko terasa, tačiau ši apartamentų dalis tobulai tinka miegoti. 

Pagrindinio miegamojo vonios kambarys anksčiau buvo sandėlys, kurį savininkai naudojo kaip skalbyklą.

Terasą išlaisvinom iš sunkių spalvų ir suteikėme lengvumo. 

Svetainės - virtuvės erdvę atvėrėme, išgriovėme šalia buvusį papildomą kambarį, ir leidome šiai zonai būti patogiai, šviesiai. 

Jei turite klausimų apie nekilnojamąjį turtą Tenerifėje, arba norite įsigyti turtą, kurį reikia renovuoti, rašykite į info@yolo.estate, arba skambinkite 0034 626 423 998. Apačioje rasite visas renovuotų apartamentų nuotraukas.