Ryanair turi širdį!!!

Visi keliaujantys ir gerų kainų ieškantys yra pažįstami su Ryanair avialinijomis (nors daugelis to net avialinijomis nevadina). Ši bendrovė leido Europiečiams skraidyti taip pigiai, kad nacionalinių autobusų linijų kainos kartais atrodo akiplėšiškos. Tačiau visi geri dalykai kainuoja, o Ryanair su malonumu žeidžia mūsų pinigines, kai pamirštame atlikti registraciją skrydžiui internetu, kai norime vežtis daugiau bagažo nei leidžiama, kai praalkstame skrydžio metu... na jūs tai žinote.

Tačiau aš nežinojau, kad Ryanair turi širdį. Nutiko klasikinė Ryanair problema - pirkome klientams lėktuvo bilietus ir pražioplinę sumaišėme vieno keliaujančio asmens pavardę. Logika paprasta - su sumaišyta pavarde esantis žmogus neegzistuoja. Netrukus skambinau į Ryanair telefono liniją, kur mokėdamas 50 centų už minutę po 8 minučių sulaukiau savo eilės, o atsakymas buvo greitas ir skausmingas - pavardę keičiam už 400 litų. 

Supratęs, kad per telefoną mano skausmo niekas nesupras, nusprendžiau vykti tiesiai į oro uostą, ten demonstruoti savo suglumusį veidą ir prašyti atleidimo. Keista, tačiau buvau išklausytas, konsultantė mane nuramino ir patikino, kad viską išspręsime. Ir išsprendėme, o svarbiausia, tai man nieko nekainavo. Ryanair turi širdį, o man padėjusi konsultantė pasakė: "tikiuosi už tai man galvos bosas nenuims".