Į Teidę už Blaivybę!

Dėl ko kopėme? Dėl blaivybės. Yra keletas svarbių dalykų apie blaivybę. Pirma, vargiai įmanoma įveikti Teidę, jei esi neblaivas, mažai blaivas, ar vakar buvai neblaivas. Antra, norime skleisti žinią apie blaivybę ir blaivų gyvenimą, norime, kad judėjimas už blaivybę jaunimo tarpe įgautų pagreitį. Už blaivybę žmonės bėga maratonus, daro mitingus ir eina eitynes - Kanarėlės pasirinko įveikti galiūnę Teidę. Ir mums tai pavyko! 

Per beveik 11 kilometrų pakilti 1,4 kilometro aukščio. Taip atrodė mūsų iššūkis. Lyg ir nieko ypatingo, bet visas veiksmas vyko jau virš 3 kilometrų aukščio ribos - buvo sunku kvėpuoti ir pasisotinti deguonimi. Tačiau galiausiai, po 5 valandų nuoseklaus kopimo, mes pasiekėme aukščiausio Europos ugnikalnio viršūnę (3718 metrų).

Noriu labai padėkoti visiems prisijungusiems, nes kartu praleidome puikų laiką. Paragavome šiek tiek aštresnių emocijų, reikėjo pajungti valios galią ir visi kartu apsidžiaugėme įkopę į viršūnę. Koks puikus tai buvo žygis - neabejotinai jį kartosiu dar ne vieną kartą ir tikiu, kad kiekvieną kartą atrasiu vis kažką naujo.

Pristatau jums mūsų trumpą kelionės filmuką: