Virėm, kepėm, bendravom... (video)

Kaip jau buvo skelbta, ketvirtadienį, 2013-01-31  linksminomės pirmąjame Kanarėlių piknike. Nenorėdami rizikuoti dėl oro vietą piknikui pasirinkome  pietinėje salos pusėje. Bet, kad būtų įdomiau, aukštai kalnuose. Siaurais ir vingiuotais kalnų takeliais numatytu laiku į pikniko vietą sugužėjo arti keturiasdešimties iškylautojų. 

Ką veikėm?

Mažieji dalyviai (vaikų mūsų būryje buvo 15) netruko susipažinti ir leidosi stebėti drakonų (driežų) bei užsiimti kitais labai svarbiais reikalais. "Didieji" bendravome, dalinomės atostogų įspūdžiais, Tenerifės patirtimis. Rekomendavome vieni kitiems ką verta aplankyti. Ir šiaip plepėjome, juokavome, šypsojomės ir gerai leidome laiką. Na ir kas be ko, žinoma valgėme. Valgėme daug ir skaniai, kaip įprasta tiek lietuvių, tiek kanariečių piknikuose.

Ką valgėme?

Martynas prisiminęs savo restorano virtuvės šefo patirtį sukosi apie didžiules gruzdintuves. Meniu buvo marokietiškai paruošta žuvis (sardinės, dorada, merlūza...), krevetės, kalmarai, baklažanai. Na ir, žinoma, gruzdintos bulvytės, nebūtume juk mes lietuviai. Pasigardinome maistą Martyno ruoštu kanarišku padažu - mojo. Padažas tapo "vakarėlio vinis" ir Martynas buvo priverstas pasižadėti artimiausiu metu paskelbti Kanarėlių tinklaraštyje jo receptą.

Į ką žvilgčiojome?

Mūsų būryje atsipalaidavusi sukosi  Ingrida Martinkėnaitė. Buvo smalsu iš arti pamatyti tikrą Lietuvos estrados žvaigždę. Kaip gerai, kad Tenerifėje nereikia priklausyti išrinktųjų luomui, kad galėtum pasidžiaugti įžymybių kompanija. Čia, saulėtoje Tenerifėje visi esame linksmi, įdegę, atsipalaidavę. Visi mes čia tampame liksmomis ir nerūpestingomis kanarėlėmis.

O kas toliau?

O toliau eisime kopinėti uolomis, žygiuosime į Teidę, lauksime Martyno mojo recepto, ruošimės didžiajam Tenerifės Karnavalui. Beja ar žinote, kad Tenerifės Karnavalas antrasis po Rio? Va, va ir mes ten eisime, tiesa (kol kas :)) ne kaip eisenos dalyviai. Bet akis paganyti ir patrepsėti sambos ritmu bus smagu.

Daug linksmų ir gražių nuotraukų iš Kanarėlių pikniko rasite Kanarėlių Facebook. O šiame video galite susipažinti su pirmojo, bet tikrai ne paskutinio, Kanarėlių pikniko akimirkomis.