Straipsnis mergaitėms

Pradedame planuoti atostogas. Išsirenkame vietą, nusiperkame bilietus ir tada pasidarome ilgiausią sąrašą daiktų (rūbų, kosmetikos, šiaip visokių daikčiukų) kuriuos turime suspėti nusipirkti iki išsvajotų atostogų. Juk per atostogas turime jaustis gražios. Paskaičiuojame kiek teks išleisti pinigėlių norimiems rūbeliams ir visokiems kitokiems dalykėliams ir pamatome, kad vos ne antros atostogos išeitų... Jeigu savo atostogas planuoji Tenerifėje tuomet savo reikiamų drabužėlių sąraša geriau vežkis su savimi.  Sutaupysi. Atvažiavusi rasi tas pačias parduotuves prie kurių jau esi pripratusi Lietuvoje. Dar geriau būtų jeigu iš anksto būtum nusižiūrėjusi ką pirkti taip sutaupytum savo atostogų laiko :), žinoma jeigu atostogausi kai vyksta išpardavimai tuomet greičiausiai teks pirkti papildomą bagažą, kadangi kainos išpardavimų metu tikrai būna stulbinančios.

Parduotuvių sąrašiukas, kurias rasi atvažiavusi: Mango, Zara, Bershka, Pull&Bear, Masimo Dutti, H&M, Decathlon.

United Colors of Benetton išparduotuvės. Tikras atradimas mėgstančioms šį prekės ženklą. Kainos tikrai labai geros, tačiau reikia būti atidžioms ir perkamus rūbelius gerai apžiūrėti, kadangi būna defektų, nors jie nebūna slepiami kaip dažniausiai atsitinka Lietuvoje. Jeigu rūbelis yra su defektu, ta vieta būna pažymėta ryškiu lipduku.

Dar vienas išankstinis įspėjimas :). Esame pripratusios prie parduotuvės blizgančiomis grindimis ir tvarkingai sukabintais drabuželiais. Nusiteikite pamatyti parduotuve kurioje vyrauja ispaniška “tvarka” ir apsišarvuokite kantrybe jeigu norite rasti joje ką nors gero ir jums tinkamo. Tą nedidelį lietuviškos ir ispaniškos tvarkos slenkstuką verta peržengti, nes atostogos Tenerifeje gali virsti tikrai puikia proga atsinaujinti garderobą ir sutaupyti ženklią sumą.