Kerintys vaizdai

Teidės ugnikalnis Tenerifėje – lankytina vieta, be jokių kompromisų. Atvykus tokį kelią neužsiropšti iki pat viršaus būtų nuodėmė. Tačiau kai kuriems nepavyksta to padaryti dėl informacijos stygiaus.

Kad galėtum užlipti iki pačios viršūnės ir apžvelkti salą iš 3718 metrų aukščio turi tam gauti leidimą. Per dieną tą nuostabų vaizdą gali pamatyti tik 150 laimingųjų. Kiti užsikėlę keltuvu (keltuvo kaina 25 Eur) ir pamatę, kad negali lipti aukštyn turėtų jausti nemenką nusivylimą.

Kaip gauti leidimą? O tai tikrai labai paprasta. Tereikia nueiti šiuo adresu ir užsiregistruoti. Tai nieko nekainuoja, o ir laiko užtruksi tik kelias minutes, tačiau reginys bus įspūdingas. Tiesa nepamiršk atsispausdinti po registracijos gauto leidimo.

Dar keli patarimai :).

  • Apsirenk. Nesvarbu , kad diena šilta, viršuje tikrai bus šalta.
  • Neskubėk. Užsikėlus su keltuvu lipti reikės tik 600 metrų, tačiau oras viršuje labai išretėjes, taiga jeigu nori mėgautis vaizdais, o ne pamėlusiom lūpom gaudyti orą, lipk labai lėtai.
  • Atsipalaiduok. Kad jau sykis užsiropštei į tokią aukštybę - pasimėgauk akimirka. Atsisėsk, apsižvalgyk. Gali pasidaryti pikniką, tokį tikrai ilgai atsiminsi.

Daugelis žmonių pasiskaitę nuomones įvairiuose forumuose, kartais susidaro klaidingą vaizdą. Yra nemažai žmogeliukų, kurie tuose forumuose rėkte rėkia: nevažiuokit, nesikelkit, nesąmonė  pinigų išmetimas ir t.t.. Kai užlipau pati niekaip negalėjau suvokti, kodėl jie taip šneka, juk čia taip gražu, bet labai greitai viską supratau. Pakako pamatyti šeimynėlę reaktyviniu greičiu lekiančią žemyn. Jie buvo atvažiavę tiesiai iš paplūdimio, atitinkamai ir apsirengę (vaikas suvyniotas į rankšluosčius), tą dieną temperatūra viršuje buvo 3 laipsniai.