Ruduo Tenerifėje

Rytinis žvilgsnis per langą paslydo ant užšalusios balutės. Ir vėl prasideda... Stop! Juk bilietas į Tenerifę jau kišenėje!!! Jau antradienį ...

Labai myliu metų pabaigos mėnesius Tenerifėje. Lapkritis ir gruodis yra tai kas man sunkiausia Lietuvoje. Po Naujųjų Metų jau galiu šiaip taip paguosti save, kad štai dienos jau ilgėja, jau saulytė dažniau nusišypso, bet jau lapkritis ir gruodis...

Na, o Tenerifėje šie du mėnesiai yra mano mylimiausi. Dienomis temperatūra tuo metu laikosi apie 23-25 laipsnius, naktys "atvėsta" iki 18. Vanduo apie 21-22 laipsnius. Lietaus tikimybė maža, saule galima džiaugtis apie 8 val. per dieną, vaisių gausybė... Tiesa sakant nelabai kuo šie du mėnesiai skiriasi nuo kitų. Turbūt Tenerifėje man jie tokie mieli todėl, kad giliai prisiminimuose įsirėžęs Lietuvos lapkričio dangus. 

Nors mano bilietas į vieną pusę jau kišenėje, užmečiau akį į skyscanner.net pasidomėti ką siūlo avialinijos Lietuvos gyventojams lapkričio mėnesiui.

Lapkritį į Tenerife vilniečiams patogu bus skristi pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Derinant skirtingas avialinijas su persėdimu Barselonoje arba Liutone (Londonas) ryte po 6.00 išskridus iš Vilniaus Tenerifeje Tenerifę galima pasiekti po 18.00 val. Kaina nuo 306 lt.

Kelionę atgalios vilniečiams geriausiai planuoti trečiadieniais. Tą dieną su Ryanair kompanija pakilus iš Tenerifės 7.00, persėdę Milano Bergamo, Vilniuje iš lėktuvo išliptume 20.10 val.  Kaina nuo 406 lt.

Kauniečiams palankiausios dienos keliauti į Tenerifę lapkričio mėnesį yra antradienis ir šeštadienis. Puikus jungiantis skrydis per Frankfurt Hahn. Iš Kauno pakylame apie 9.00 val.  Tenerifėje leidžiamės apie 17.00 val. Kaina nuo 275 lt.

Na o atgalios į Kauną per Stansted (London). Iš Tenerifės pakylame 6.30 val.  Kaune leidžiamės 20.50 val. Kaina nuo 601 lt. Visus šiuos skrydžius kauniečiams siūlo Raynair kompanija.

Taigi tokie pasiūlymai mėgstantiems keliauti dieną, na, o naktinukai gali dar labiau sutaupyti derindami vakarinius ir ankstyvus skrydžius, bet tada jau teks panaktinėti jungiančiuose oro uostuose.  

Neįtikėtina, kad įmanoma tamsų rudens rytą išsiristi iš lovos Lietovoje ir tą patį vakarą mėgautis saulėlydžiu Tenerifėje...