Oras pritaikytas atostogoms

Kiekvieną kartą važiuodami atostogauti iš savo draugų ir artimųjų girdite palinkėjimą “gero oro”, bet atostogoms pasirinkę Tenerifę dėl oro galite būti ramūs. Tenerifė yra sala kurioje kiekvienas gali rasti sau tinkamą oro temperatūrą. Skamba keistai? Taip jau čia yra.

Didžiausias temperatūrų kontrastas jaučiamas žiemą, kuomet gali lepintis saulute beveik kiekviename čia esančiame paplūdimyje ir tuo pačiu grožėtis apsnigtos Teidės viršukalnės vaizdu. Keliaujant žiemą privalu su savimi turėti ir šiltesnių rūbelių. Temeperatūra čia keičiasi kas kelis kilometrus.

Debesų jūra dažnas reiškinys Tenerifėje, kurį gali pamatyti salos šiaurės ir šiaurės rytų rajonuose. Tau tereikia pakilti 600 – 1800 metrų virš jūros lygio ir gali grožėtis mūsų akiai labai neįprastu tačiau be galo maloniu reginiu.

Salą galime dalinti į dvi dalis šiaurinę ir pietinę. Pietinei salos daliai yra būdingas šiltesnis ir sausesnis oras, o tai atsispindi ir kraštovaizdyje, gamta gerokai skurdesnė lyginant su šiaurine salos dalimi, kurioje vėsiau ir drėgniau.  Ši sala vadinama amžino pavasario ne veltui, vidutinė temperatūra Tenerifėje +23 °C laipsniai.

Maudynėmis galima mėgautis ištisus metus. Vanduo niekda nebūna šaltesnis negu Baltijos jūroje vasarą :) vidutinė vandens temperatūra vasarą +22 °C ir +18 °C žiemos mėnesiais.

Toks palankus klimatas neišvengiamai daro įtaką salos gyventojų nuotaikai ir gyvenimo būdui.

Nori ir tu pasimėgauti nesibaigiančiu kanarišku pavasariu? Susisiek su Kanarėlėmis!