Į bangas!

Aplinkui beribis Atlantas, iš dangaus kaitina saulė - laikas į vandenį. O ką ten veikti? Atsigaivinti, šiaip paplaukioti, pasidžiaugti bangomis, nardyti, čiuožti banglente, lėkti su burlente ar su jėgos aitvaru... išvardinau tas veiklas kurios pirma šauna į galvą. Taip pat galima plaukioti sportine jachta, vandens motociklu ar dar kuo nors.

Gyvendamas Tenerifėje savaime įsitraukiau į vandenyno kultūrą. Tiesiog gulėti ant paplūdimio pabodo po pirmųjų savaičių (beje ilgiau nei valandą išgulėti būna sunku dėl saulės intensyvumo), bet laikas praleistas ant bangų džiugina jau ilgą laiką. Kol kas išmėginau banglentes (ir netgi vieną nusipirkau). Absoliučiai fantastiškas laisvalaikio praleidimo būdas - visiškai atpalaiduoja, atitraukia mintis nuo kasdieninių darbų, duoda adrenalino injekciją ir verčia nuolatos stengtis kažką ant tos lentos padaryti. Esu visiškas pradedantysis ir daugeliui, suprantančių banglentes, mano taškymasis ant vandens sukeltų juoką, nepaisant to aš vis grįžtu ant tų bangų.

Jei nusprendei atostogauti Tenerifėje daugiau nei savaitę, apžiūrėjęs fantastiškus gamtos vaizdus gali išmėginti vandens sportą (ypatingai jei esi prijaučiantis aktyviam gyvenimo būdui). Be problemų suorganizuosime pradedančiųjų pamokas banglentėmis, jėgos aitvarais ar burlentėmis, o pažengusius ir jau žinančius ką ir kaip reikia daryti pradžiuginsime įrangos nuoma ir specialių kelionių į žavingus ir banguotus paplūdimius organizavimu.

Geros naujienos vėjo mėgėjams - Tenerifę džiugina nepertraukiami šiaurės - šiaurės rytų vėjai, kurie garantuoja galimybę šokti ant burlentės ar skrosti bangas su jėgos aitvaru beveik ištisus metus (specialistai sako, kad tokia galimybė čia egzistuoja 90% laiko per metus). Taip pat visus metus čia galima rasti dailiai lūžtančias bangas (ekstremalių emocijų mėgėjus pradžiugins epizodiškos iki 5-4 metrų aukščio gigantės).

Skamba gerai? Viskas ko reikia - parašyti užklausimą Kanarėlėms, o mes tau pasiūlysim svajonių atostogas ir aktyvų laiką ant vandens!