Skrendam į Tenerifę (kaip pirkti bilietus su Skyscanner)!

Tavo atostogas ir Lietuvą skiria beveik 5 000 km. Toli? Visiškai ne. Šiomis dienomis tokį atstumą gali įveikti per gerą dieną.

Priklauso nuo tavo skraidymo poreikių (patogumas, aptarnavimas ir t.t.), tačiau aš jau 5 metus renkuosi Ryanair. Sutinku - servisas kartais atgraso, jei nebūsi apdairus - apmokestins net ir apsilankymą tualete, tačiau kaį palyginu konkurentų skrydžių kainas su Ryanair - susitaikau su jų taisyklėmis ir laimingai keliauju. Žinoma, esant progai renkuosi ir Wizzair, ar Easyjet, kurių kainos nenusileidžia Ryanair, tačiau Ryanair yra plačiausiai Europoje skraidanti pigių skrydžių bendrovė.

Jei keliauji į tolimesnę kelionę, kur reikia persėsti, bet nori skristi pigiai (tarkim nusprendei, kad nori aplankyti Tenerifę) - susiduri su problema, nes Ryanair puslapis neplanuoja tokių maršrutų ir privalėsi įdėti daug darbo, kad pasiektum norimą tikslą. Tam, aš naudoju www.skyscanner.com - paprastas ir informatyvus puslapiukas, kuris suplanuoja mano persėdimus. Kartais jame siūlomos Ryanair kainos yra šiek tiek mažesnės nei perkant, tačiau skyscanner atlieka visą sunkų planavimo darbą - svarbiausia suplanuotą maršrutą patikrinti Ryanair puslapyje (na aš 10 kartų tikrinu, o tik tada perku, kadangi esu keletą kartų nusvilęs) ir per jį įsigyti bilietus.

Nuo šiol Kanarėlės informuos tave apie geriausias bilietų į Tenerifę kainas per ateinančius mėnesius - tam, kad gautum naujienas sek mūsų puslapį ir facebook.

O dabar norėčiau plačiau pakomentuoti maršruto planavimo kelią su skyscanner:

Pirmo puslapio vaizdas

Čia nustatau norimo skrydžio parametrus ir spaudžiu 'SEARCH':

Skrydžio krypties kainų ir laiko grafikas

Turbūt tai yra ta fantastiška skyscanner funkcija - mėnesio skrydžių norima kryptimi grafikas. Taip galiu išsirinkti patogiausią variantą (pažymėti aktyvius apskritimus po norimais skrydžiais) ir spaudžiu 'SHOW FLIGHTS':

Pasirinktos dienos skrydžių detalės

Jau pasirinkus dieną, matau visus skrydžius, tada prie norimo spaudžiu 'BOOK':

Ir pasirinkto skrydžio detalės

Pagal šio puslapio informaciją patikrinu ar skrydis tikrai egzistuoja ir kiek konkrečiai kainuoja per Ryanair puslapį, ir perku bilietus:

Nuotraukos šaltinis: www.travellounge.com