La Orotava

Villa de la Orotava miestelyje gyvena apie 36 000 žmonių. Šis istorinis miestelis išsiskiria savo didinga architektūra, protėvių namais ir bananų plantacijomis.

Senas istorinis miestelio centras yra viena iš lankytinų vietų. Concepcion parapijos bažnyčia - vienas is nacionalinių paminklų puošiančių La Orotava. Salos tradicinės architektūros pavyzdžiu laikoma Casa de los Balcones (namai su balkonais). Šiame miestelyje galima rasti Ispanijos dokumentacijos mokslinių tyrimų centrą.  La Orotava supa kalnai, kuriuose gausu pėsčiųjų takų - jais keliaujant atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai (kai kuriais takais galima nukeliauti iki ugnikalnio Teide nacionalinio parko).

Miestelyje yra įsikūręs botanikos sodas (La Hijuela del Botánico) kuriame galima pamatyti daugia nei 3000 skirtingų tropinių ir subtropinių augalų rūšių atkeliavusių į šį sodą iš Pietų ir Centrinės Amerikos, Afrikos ir Australijos. Miestelio centre taip pat galima rasti Jardin Victoria – tai nuostabaus grožio sodas pritaikytas pasivaikščiojimams. Šio sodo pažiba - Carrara marmuro muziejus 1882 m. sukurtas prancūzų architekto Adolph Coquet.

Mėgstantiems maudynes ar saulės vonias privalu apsilankyti Villa de la Orotava tamsaus smėlio paplūdimiuose kurie retai būna perpildyti: El Bollulllo, Martín Alonso, and El Rincón.