La Laguna

Laguna tai miestas, kuriame gyvena apie 125 000 žmonių. Šis miestas yra senoji salos sostinė.  La Lagunos architektūra dvelkia XVII – XVIII amžiumi, tai atsispindi architektūriniuose paminkluose, rūmuose, tradiciniuose namuose. Mieste yra įsikūręs San Fernando universitetas - per mokslo metus čia gausu jaunimo.

La Lagūnos savivaldybės ribos išsipletūsios ir į šalia esančių Tejina ir Valle Guerra miestelius, kurie pasižymi derlinga žeme, tinkančia žemės ūkiui, taip pat Bajamar ir Punta del Hidalgo apylinkes kurios yra pamėgtos poilsiautojų ir išsiskiria natūraliais baseinais bei nuostabiu kraštovaizdžiu. La Cuesta ir Taco yra psiskiriami pramoninei salos daliai, tačiau taip pat yra ir La Laguna dalis.

 Vietos kurias vertėtų pamatyti apsilankius La Lagūnoje:  miesto katedra, Holy Christ bažnyčia, koplyčia San Miguel, Santo Domingo bažnyčia ir istorinė, bei meno paminklu tapusi Concepcion bažnyčia. Norėdami pajustišio miesto davsią, bei šiek tiek prisiliesti prie istorijos būtinai apsilankykite Casa Ossuna muziejuje.