Didžiųjų uolų prieglobstyje įsikūręs Los Gigantes kurortas yra neabejotinai viena geriausių vietų atostogauti Tenerifėje. Sakoma, kad šis kurortas turi geriausią klimatą visoje saloje. Ir ne tik klimatą, bet keturis paplūdimius, fantastišką kraštovaizdį ir puikią krantinę.

Savo klientams siūlome apsigyventi puikiuose apartamentuose Los Gigantes kurorte. Neabejotinai išskirtinės kokybės apartamentai su vienu arba dviem miegamaisiais, didžiuliu baseinu, baseinu vaikams, sūkuriniu baseinu ir didžiule terasa su puikiu vaizdu. Bute taip pat yra tiek vonios kambarių, kiek miegamųjų , o komplekse esančioje bibliotekoje veikia internetas. Aukščiausia klasė. 

Dviejų miegamųjų namas ant vandenyno kranto, Golf del Sur miestelyje, puikiai tiks šeimos atostogoms. Pro namuką einanti promenada tiks vakariniams pasivaikšiojimais vandenyno pakrante, o netoliese esantis žuvies turgus lepins šviežia, ką tik pagauta žuvimi.

Du miegamieji, du vonios kambariai, internetas, šildomas baseinas - juk tai viskas ko reikia atostogoms :)

Prabangi, erdvi ir labai patogi Vila esanti Candelaria miestelyje. 5 miegamieji, 5 vonios kambariai, erdvus kiemas su puikiu baseinu, teniso kortai, krepšinis ir fantastiškas vaizdas į vandenyną ir sostinę Santa Cruz.

Viloje patogiai telpa iki 10 žmonių. Yra internetas.

Nieko nėra geriau nei patogios atostogos šioje viloje. 

Susisiekite su Kanarėlėmis